SREMČICA U ČETVRTFINALU TURNIRA NA ČUKARICI

Sremčica-Leštane 2:2(2:0)U utakmici sa dva različita poluvremena rezultat je na kraju pravičan. Dominirali su A.Filipovic,Kilibarda,Vasiljević,Rajkovic,Stojanov,Milićević,Šekularac,M.Filipovic,Popović,Ivelja i Djurić u prvom delu, a rezultat dobre igre su prvi gol Šekularca posle odlične akcije i asistencije Popovića i remek-delo Ivelje koji je pogodio rakije iz slobodnog udarca sa 25 metara. U drugom poluvremenu mnogo izmena i druga slika na terenu. Leštanci su napadali i stigli prednost preko dvostrukog strelca Šarića, a naši igrači “sa klupe”(I.Mladenovic,S.Mladenovic,Radičevic,Rebić,Arsenijević,Ugrica,Bogdanović,Subašić i Dimić) nisu se naigrali. Sremčica je svakako prošla u četvrt-finale, sledeće subote čeka nas ta utakmica, a pre toga najavićemo i  proveru protiv bivšeg prvoligaša Mladog radnika iz Požarevca.