SREMČICA U MANIRU NEMAČKIH KLUBOVA-IGRA SE SVIH 90 MINUTA

STUDENTSKI GRAD-SREMČICA 4:4U utakmici kakva se retko vidja iako smo gubili i 3:1 i 4:2 uspeli smo herojskom igrom da u zadnjih 5 minuta damo 2 gola i osvojimo veliki bod! Svi momci su zaslužili pohvale za borbu do poslednje sekunde, ali moramo istaći dvostrukog strelca Petra Ugricu koji je uz pogodak Djurića uspeo da bude kreator velikog preokreta, a “desetku” zaslužuju i verni navijači koji su verovali, bodrili, a onda umeli i da proslave bod. Prvi pogodak postigao je Kilibarda, a utakmicu će kao akteri dugo pamtiti A.Filipovic,Kilibarda,Rebić(Vasiljević),Rajkovic,Stojanov,Dimić(Milićević,Šekularac),I.Mladenovic,M.Filipovic(Ugrica),Djurić,Ivelja i S.Mladenovic.Ekipi Studentskog grada hvala na korektnoj igri i ponašanju tokom svih 90 minuta, želimo im puno sreće u nastavku sezone, na žalost došlo je do sitnih čarki i gužve krajem utakmice, obostranom krivicom, ali to nije moglo da pokvari celokupan pozitivan utisak sa ove utakmice koje se ne bi postidele ni najjače lige sveta. U takvu predstavu uklopila se autoritativna i sigurna sudijska trojka na čelu sa Urošom Živkovićem.